Суббота, 30 Сентябрь 2017 23:51

Invictus Games Україна: Ігри Нескорених: Проводи команди

Оцените материал
(1 Голосовать)

Вчора в канадському Торонто завершилися треті міжнародні змагання поранених військовослужбовців Invictus games. За кілька годин відбудеться Офіційна церемонія закриття та музичний концерт. 

Українська команда вперше брала участь у Іграх нескорених. 15 учасників вибороли 14 медалей! В понеділок наші герої повертаються на батьківщину. Хочеться згадати, як проводжали спортсменів, та які думки були у них перед вильотом на змагання.  

nvictusairport13

 21 вересня о 4й годині ранку в аеропорту Бориспіль було людно: родичі, друзі, вболівальники, представники ЗМІ зібралися, щоб проводити основний склад нашої команди Нескорених, тренери та організатори. Пополудні відлітала друга партія Нескорених – резервні члени команди (11 чоловік) та супровід.

nvictusairport06

 Сонні та трохи стомлені, але тим не менш позитивні та емоційні, наші хлопці були налаштовані тільки перемагати.

Сергій Торчинский (легка атлетика, штовхання ядра, перша медаль України – бронза)

nvictusairport10

Трішки поспали. Не сказав, щоб вже такий великий мандраж. Поки що не усвідомлюю, куда я їду. Все нормально та спокійно, сподіваюсь так буде і надалі. Перенервувати буде явно не на мою користь. Тримайте за нас кулаки, скоро приїдемо назад, сподіваюсь з перемогою, все-таки це спортивні змагання. Вчора спілкувалися з Ігорем Гордійчуком. Розмова з ним дала всій команді сильну мотивацію. Він - справжній патріот!

 Павло Будаєвський (плавання, 4 золоті медалі)

nvictusairport01

Думками поки що на землі, хочеться пройти контроль та нарешті сісти в літак. Те, до чого ми йшли с зими вже ось-ось розпочнеться. Я вважаю, що успіх має кілька складових: практична робота спортсмена та підтримка рідних та друзів, за нас обіцяли вболівати, молитися, тож все разом має привести до успіху.  

Оксана Горбач Координатор проекту Ігри Інвіктус в Україні

nvictusairport02

Крім тренувань та змагань, у команди дуже насичений графік. Презентація книги «Добробати», екскурсія містом, візит в місцевий акваріум та на Ніагарський водоспад, а також організовано безліч семінарів та симпозіумів для ветеранів, якщо на це вистачить часу. Це не в рамках Ігор просто будуть відбуватися паралельно з ними. Українська громада в Канаді організовує для нас привітальний гала-вечір, на який запрошено прем’єр міністра Джастіна Трюдо та президента Петра Порошенко. Організатори Ігор Нескорених винайняли для учасників з усіх країн та делегацій цілий готель Sheraton, тож будем усі разом. Всього локацій дванадцять, наші спортсмени змагатимуться на шести.

Павло Мамонтов (веслування на тренажерах, бронзова медаль)

nvictusairport03

Як такого хвилювання немає. Поїдемо покажемо максимальні результати, недаремно ж ми стільки тренувалися. З медалями, які всі так чекають більше ніж ми, вже як складеться.

Юрій Писарчук ( легка атлетика, веслування на тренажерах)

nvictusairport12

Дужу хочеться спати. Бажаю, тим хто за нас вболіває, вболівати так, що ми через тисячі кілометрів відчули їх підтримку.

Катерина Михайлова (стрільба з луку, срібло у командному заліку)

nvictusairport08

Настрій бойовий. Дивіться нас по трансляції, вболівайте, нам дуже потрібна ваша підтримка. Дякую всім тим, хто весь цей час підтримував нас і передаю вітання.

Василь Пашкевич (паеурліфтінг, золота медаль)

Хочеться виспатись. Сьогодні не лягав, так як ще пересадка, тож будем відпочивати вже в другому літаку. Тим, хто залишається вболівати:слідкуйте за новинами. Вибачте, побіг на реєстрацію.

Валерій Рак (стрільба з луку, срібло у командному заліку)

nvictusairport05

Гарний настрій, впевнений все буде добре. Щось я не дуже говіркий так рано, тож у мене наразі все.

Олександр Ткаченко (легка атлетика, біг, срібна медаль)

nvictusairport07

 Настрій бойовий, готові перемагати та повертатися на батьківщину з медалями. Підтримуйте нас, вболівайте, тримайте кулаки. Ми маємо перемогти. 

nvictusairport11

 

За кілька днів наші Нескорені повертаються. Зустріти збірну наших героїв можете і ви!

2 жовтня понеділок аеропорт Бориспіль

термінал D

Тренери, резервний склад та члени родини спортсменів прибувають рейсом LO 751 о 14:00

Основний склад, офіційна делегація та організаційний комітет прибувають рейсом LH2544 о 15:40 

Коротко про змагання:

nvictusairport04

В вересні 2014 року в Лондоні відбулися перші Ігр и Нескорених (Invictus Games), у яких взяли участь 300 ветеранів з 14 країн світу.  В травні 2016 році змагання пройшли в  Орландо, Флоріда, США.  Ідея Invictus games (Ігор Нескорених) належить онуку королеви Великобританії Єлизавети ІІ принцу Гаррі. Їх головна мета – за допомогою спорту та змагань прискорити фізичну, соціальну та психологічну реабілітацію тих, хто заради своєї країни віддав здоров’я. Через поранення і травми життя багатьох військовослужбовців та ветеранів ніколи не буде таким, як раніше, але воно так чи інакше продовжується.

 

 Більше фото в галереї

Текст та світлини

журналіст та волонтер Ярослава Матвєєнко

 

 

Прочитано 467 раз