Пятница, 29 Сентябрь 2017 18:27

Андреа Бочеллі: Музика тиші для киян

Оцените материал
(1 Голосовать)

Ім’я італійського тенора вже більше двадцяти років – синонім музичної вишуканості. Для тих, хто не розуміється на класичній музиці, але дуже хоче справити враження знавця, запам’ятати це ім’я просто the must. Краще все ж сходити на концерт та почути маестро наживо.

 

 

23 вересня у киян нарешті була можливість долучитися до європейського клубу прихильників співака, які особисто мають задоволення відвідати виступ «найулюбленішого тенора світу». Перший концерт Андреа Бочеллі в Києві став безперечно історичною подією в культурному житті столиці та країни в цілому. Маестро виступав під супровід Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки. Співаку акомпанувала українська скрипалька Анастасія Петришак. 

andreabocelliKyiv11

Це чи не єдиний концерт, про який можна написати одне слово «Бездоганно» - і в цій лаконічності буде все про цей магічний вечір високого мистецтва. Зрештою немає особливо значення, які саме твори виконував тенор, на скільки запізнився, скільки було людей, чи хто з селебріті завітав з пафосними букетами та в яких сукнях, який був відеоряд чи що говорив Андреа киянам та гостям і  таке інше. До речі, співак не спілкувався з публікою, а просто вдячно посміхався….і співав. Більшого і не потрібно…Недаремно автобіографічний фільм та книжка про тенора мають назву «Музика тиші».

andreabocelliKyiv04

 

Дві години поспіль столична публіка, затамувавши подих, вбирала в себе кожну ноту відомих всьому світу пісень та оперних арій. Можна посперечатися, та більшість із зачарованих Бочеллі ще досі, через майже тиждень, не до кінця усвідомили те, що їх музична мрія збулася.

21993097 1862282663784948 5712170322537002641 o

Особливим почуттям гордості серця присутніх сповнились, коли над НСК "Олімпійський" залунав дует маестро Андреа Бочеллі зі Златою Огнєвич. Романтична пісня Can't Help Falling In Love у виконанні пари зірвала бурхливі овації. Злата також заспівала сольно композицію Somewhere over the rainbow, написану колись спеціально для мюзиклу «Чарівник країни Оз».

andreabocelliKyiv10

Розрахований до хвилин час концерту швидко сплинув. Con te partirò (Time to Say Goodbye) – прекрасна та, на жаль, означала що зустріч киян та Андреа Бочеллі добігає кінця. Остання на цей вечір арія з опери Джакомо Пуччіні «Турандот» Nessun dorma (переклад з італ. «Хай ніхто не спить») звучала як наказ, який українські шанувальники найвідомішого тенора виконали із задоволенням, принаймні у ніч після концерту.

andreabocelliKyiv13

 

Маестро, повертайтеся знову!

Текст Ярослава Матвєєнко

Фото Киевконцерт 

Прочитано 292 раз