Понедельник, 31 Октябрь 2016 19:58

Вечір мюзиклу в Театрі Оперети

Оцените материал
(2 голосов)
Вже третій рік поспіль восени Київський національний академічний Театр оперети запрошує своїх глядачів долучитися до неймовірного світу мюзиклів. 28 та 29 жовтня оперета зібрала прихильників жанру та тих, хто тільки відкриває для себе мюзикли. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 musicaleve01
 
Від першої ноти увертюри до останнього номера «Королі світу» (мюзикл «Ромео та Джульєтта) артисти театру доводили, що всі цитати відомих людей про музику, які транслювали на екранах між номерами, все ж таки не теореми, а стовідсоткові аксіоми. Два відділення впродовж яких глядачі знаходились поза простором та часом пролетіли занадто швидко. Більше двадцяти номерів, з яких більша частина прем’єрних, переносили глядачів то до собору Нотр-Дам-де-Парі, то в чиказьку тюрму, то в берлінське кабаре, то на вулиці Верони і Паризьку оперу.
 
musicaleve06
 
 
musicaleve09
Творчій команді постановки «Вечора мюзиклів» щороку приходиться нелегко. Адже вибрати із розмаїття справжніх шедеврів знаних у всьому світі дійсно непросто. 
Відомі арії з «Нотр-Дам-де-Парі» Рікардо Коччанте та Люка Пламондона, «Чікаго» та «Кабаре» Джона Кандера, «Ісус Христос – суперзірка» та «Привид Опери» Ендрю Ллойд Веббера, «Mamma Mia» Бйорна Ульвеуса та Бенні Андерсона, «Юнона та Авось» Олексія Рибнікова, «Цілуй мене, Кет» Кола Портера щоразу по-новому відкриваються для слухачів. Менш знані композиції з «Графу Монте-Крісто» Френка Вайлдхорна, «Оклахоми» Річарда Роджерса та Оскара Хаммерстайна і «Танцю вампірів» Міхайля Кунце та Джима Стейнмана закохують у себе з перших нот.
 
musicaleve02
 
Не забувають постановники і про рідний український репертуар. Що може бути нам емоційно ближче ніж «Червона калина» Ігоря Поклада (мюзикл «Різдвяна ніч» 1987 рік). 
 musicaleve11
 
Найбільш вдалими номерами і вокально і сценографічно, як на мене, є сцена весілля «Схід сонця, захід сонця» (мюзикл «Скрипаль на даху») та прем’єрна пісня Мами Мортон (мюзикл «Чікаго»), арія Ірода (рок-опера «Ісус Христос –суперзірка») та зворушливий до сліз дует «Я тебя никогда не забуду» (рок-опера «Юнона і Авось»). 
 
musicaleve03
 
musicaleve04
 
musicaleve05
 
82-й сезон Київського національного академічного Театру оперети насичений прем’єрами більш класичного жанру. 11, 12 та 13 листопада цього року найпопулярніша оперета Імре Кальмана «Графіня Маріца», 24 та 25 лютого 2017 року опера Гаетано Доніцетті «Дзвіночок», весною 2017 «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні. В період новорічних свят маленькі глядачі побачать «Пригоди Буратіно». 
 
musicaleve10
 
Всі ці музичні плани зовсім не означають, що поціновувачам мюзиклів немає на що сподіватися. Адже наразі ведуться переговори про постановку не одного, а двох мюзиклів: «Ромео та Джульєтти» Жерара Пресгурвіка та «Скрипаль на даху» Джері Бока. 
 
musicaleve08
 
 
 
 
Текст Ярослава Матвєєнко
Фото надані прес-службою Театру Оперети
Прочитано 2620 раз