Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
Суббота, 16 Ноябрь 2013 22:52

Співачка Illaria презентувала альбом автентичних українських пісень

Оцените материал
(1 Голосовать)

 

13 листопада в ресторані-салоні «Канапа» відбулася презентація нового альбому етно - співачки Illaria. 

 

«13 місяців» - саме таку назву має новий альбом Illaria, до якого увійшло тринадцять нових композицій. Він присвячений пісням народного календарного циклу. Вперше ідею цього альбому співачка озвучила рік тому. І вже цього вечора гості «Канапи» насолоджувалися автентичними українськими піснями в сучасному аранжуванні. 

 

 
 
«Цей альбом є машиною часу та своєрідним космічним кораблем. Він створює трансфер між минулим, глибоким та архаїчним: дуже давні народні пісні у сучасному звучанні. Людина зможе відчути життєдіяльність наших пращурів, пізнати її завдяки народно-обрядовому циклу, який я представляю в цьому альбомі від початку року – це весна, і закінчення року – це Щедрий вечір, колядки і щедрівки. На сьогоднішній момент неможливо досконало, достеменно сказати як відбувалася ця послідовність , тому ще відчувається вплив християнства. Але українська культура тим і цікава, що дуже добре збереглися архаїчні пісні, навіть з християнською трансформацією. Все одно відчувається давня мелодика, відчуваються вічні форми в цих піснях, ритуальний, культовий дух і  разом з тим, ця музика дуже світла і божественна. І саме це я покажу у творах, які підібрала до цього альбому. Він складається з тринадцяти треків. Це число відіграє дуже велику роль в альбомі. Воно не пов’язане з відьомством, просто це число дуже важливе для українського календаря» - розказала вона в своєму інтерв’ю. 
 
illariapresentau02

На концертах Illaria і справді завжди присутні якась магія подорожі в часі. Не тільки завдяки музиці, а й її особистій харизмі. Окремо хочеться сказати про команду співачки. Таку співзвучність та гармонію музикантів та артистки рідко зустрінеш. 

illariapresentau14

Ще до початку вечора в ресторані було не проштовхнутися. Illaria прийшли привітати колеги та друзі. Серед гостей можна було помітити телеведучу Соломію Вітвицьку з нареченим, гурт «Vroda», співака Павла Табакова, Анжеліку Рудницьку, Ольгу Сумську та її чоловіка Віталія Борисюка, дизайнерку Анастасію Іванову, власницю ювелірного бренду «Zarina» Наталію Нетовкіну та інших. Подарункам та квітам не було рахунку. А журналісти стояли в черзі аби взяти інтерв’ю. 

В другій частині концерту Illaria заспівала свої хіти. З першої композиції шанувальники хором підхопили і проспівали всі пісні: «Країна мрій», «Світ мій», «Illaria», «Долиною», «Цвіте терен», «Кам’яна гора». Пісню «Не відпускай» Ілларія присвятила майбутнім молодятам Соломії Вітвицькій та її коханому Владу. З дівчатами та жінками співачка традиційно заспівала композиції «Вільна» та «Відьма». 

illariapresentau03

Присутні в залі іноземці в розгубленому захопленні не знали чи їм знімати дійство на свої гаджети, чи приєднатися до етно - гуляння. За приміром співачки хотілося зняти підбори та танцювати. 

Завершила виступ Illaria на висоті в повному сенсі цього слова. «Відьму» вона заспівала на одному із столиків. І справді, така пісня просто вимагає вершини! 

illariapresentau12

Вже 13 грудня Illaria чекає всіх на своєму першому великому сольнику, який відбудеться в столичному Будинку офіцерів. На концерті можна буде почути повну версію альбому, а також улюблені хіти Illaria. 

 

Ексклюзивне інтерв’ю Illaria: «Яка я в житті, знають тільки мої близькі люди»

Текст Ярослава Матвєєнко

Фото Марина Головньова

Більше фото в галереї

 

 

 

Прочитано 1712 раз
 
Автор