Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
Пятница, 19 Июль 2013 22:47

Співачка Illaria просила коханого Не відпускати її

Оцените материал
(3 голосов)
Літо –це час для відпочинку, та в деяких випадках період для весіль. Для зірок існує ще й третій варіант –працювати. Однією з бджілок трудівниць нашого шоу-бізнесу сміливо можна назвати співачку Illaria. Минулого місяця сольний концерт у клубі «Арт 44», і в липні знову є чудовий інформаційний привід написати про неї. 
 
Спекотного літнього вечора 10 липня у київській галерея «Гама» Ілларія презентувала свій новий кліп на авторську пісню «Не відпускай». Кліп було знято на дві версії – українську та англомовну (під назвою«Never let go»). 
 
Мистецька галерея оригінальне місце для презентації нової відео-роботи. Проте Ілларія та «Гама» давні друзі та однодумці –талановитого мистецтва багато не буває. Поки гості підтягувались на презентацію з букетами квітів, Ілларія давала ексклюзивні інтерв’ю для телебачення. Простора галерея «Гама» в результаті була заповнена під зав’язку. 
 
illariapresent1
 
Перед демонстрацією коротке вступне слово сказала сама Ілларія. І от нарешті, урочиста мить, настала. Згасло світло і присутні перенеслися на сто років назад. Маленьку героїню Ілларії та її друга розлучає батько дівчинки. Час пройшов та дитяче кохання не забулося. 
illariapresent2
Така нехитра та досить емоційна сюжетна канва прийшла на думку режисеру та сценаристу кліпу Яні Антонець. Яна, як і оператор Олексій Назарчук, наразі працюють в команді відомого режисера та кліп-мейкера Алана Бадоєва. 
Ретро стиль та атмосферу створила стиліст Лєра Печьоная. Вийшло справжнє чотирихвилинне кіно. Інакше вийте не може, якщо кожен з команди робить свою роботу професійно. В тому числі і маленькі актори, які мерзли, та все ж по-дорослому віднеслися до справи і не скиглили.  
 
illariapresent3
 
Кліп було знято на узбережжі Київського моря, поблизу селища Ровжи. Зйомки почалися о другій ночі, а човен, на якому пливуть діти весь час протікав та був створений з трьох човнів. Аби бути ще більш схожою з «собою у дитинстві» Ілларія пофарбувалася у рудий колір. Маленька Надійка та співачка дійсно неймовірно схожі і не тільки зовні. Надія теж мистецька дитина, вона малює. 
illariapresent4
 
Крім того, був показаний фільм про фільм, з якого глядачі дізналися багато цікавих деталей про зйомки. На закуску гостей чекав акустичний виступ Ілларії та її музикантів. Ілларія на живо заспівала улюблені пісні, завершивши виступ піснею прем’єрного кліпу «Не відпускай». Співачка разом з присутніми водила хоровод під «Не відпускай» під співочий акомпанемент присутніх. Приспів «Не відпускай» встигли вивчити всі. 
illariapresent5
 
Концертом, як це ведеться, захід не закінчився. Для спільних фото, обіймів та привітань вишикувалася черга. Свято продовжилося! 
 
illariapresent7
 
Від сьогодні новий кліп Ілларії можна побачити в youtube.com. Трохи згодом вийде «Making of» -дочекайтеся! 
 
illariapresent6
 
Текст Ярослава Матвєєнко
 
Фото Лілія Цвіткова 
 
Більше фото в галереї
 
Прочитано 1470 раз
 
Автор 

Медиа