Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
Вторник, 25 Июнь 2013 18:58

Русальна неділя співачки Illaria

Оцените материал
(4 голосов)

Ой, на Івана, та й на Купала…

 

 Вечором на святу Трійцю 23 червня в арт-клубі «44» відбувся акустичний концерт співачки Ілларії «Русальна неділя». Таким чином свято відзначили ще й музично. В цей справді магічний час прийнято ворожити на коханого та задобрювати русалок.  

 

 

 

 

 

   

illariarusalka6

На початку гості почули рідкісні кустові пісні літнього циклу. Восени у Ілларії має вийти музичний альбом з народними обрядовими календарними піснями. Шанувальники Ілларії та українських традицій прийшли на концерт в одязі з етнічними мотивами, а дівчата з квітами у волоссі. Такий був офіційний дресс-код. Сама співачка виступала у квітучому вінку та босоніж. Музиканти були вбрані у вишиванки. На полу ж сцени було розкидане зілля.  

illariarusalka4

Ілларія –просто втілення образу Мавки. Якщо колись будуть знову знімати «Лісову пісню», або ставити виставу, то довго головну героїню шукати не доведеться.  

illariarusalka1

На концертах Ілларії є завжди місце і ліричній медитації, і запальним танцям. Та найголовніше –світлій, позитивній енергетиці не просто шанувальників та виконавця, а однодумців. «Ми з вогню і води, повітря й землі, я сама –любов». 

illariarusalka7

 Вийшла така собі етно-дискотека. Взагалі цей вечір був майже суто дівочим. Адже Русальний тиждень - це традиційно жіночі свята. Немає сумнів у тому, що таким музичним святкуванням присутні задовольнили русалок. Найактивніші отримають від них впродовж року довгоочікуваний подарунок - взаємне кохання гарного чоловіка. Поки що всі незаміжні та закохані хором заспівали «Цвіте терен». Прихильників Ілларії не треба особливо вмовляти танцювати та підспівувати. Всі пісні вони знають напам’ять, навіть якщо вони щойно з’явилися.  

illariarusalka2

 Ілларія заспівала кілька дуетів: з дівчатами з гурту «Врода» (Анною Заклецькою та Ольгою Несторенко) та з вокалісткою гурту «Куку Шанель» Марією Кудрявцевою та Тетяною Радостевою. Ілларія, Марія та Тетяна виконали пісню «Повітруля».

illariarusalka5

 Завершився концерт традиційною піснею на біс «Відьма», яка у цей вечір була особливо актуальна. Фотосесія з Ілларією у вінку та без з прихильниками, друзями та відвідувачами ризикувала затягнутися на час ще одного концерту. Ті, хто були не в курсі заходу весь час перепитували, хто ж їх так зачарував та висловлювали своє захоплення. 

illariarusalka8

Як- то кажуть, хтось влітку відпочиває, а хтось працює. 10 липня на меломанів чекає прем’єра кліпу від Ілларії на пісню «Не відпускай».

Кліп було знято на початку червня на дві версії композиції: англомовну та україномовну.

 

 Фото та текст Ярослава Матвєєнко

Фоторепортаж Концерт Illaria Русальна неділя в арт-клубі 44

Прочитано 1272 раз
 
Автор