Пятница, 25 Декабрь 2015 23:48

The Turkish Grill – частина Турції в Україні

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

 

 

Нещодавно у столиці відкрився ресторан автентичної турецької кухні Turkish Grill. Офіційне відкриття було присвячене турецькій кухні, традиціям і культурі.

 

 

Знайомство з цією чудовою культурою розпочалося з запрошенням на відкриття, котре отримали гості та гастрономічні критики напередодні. Шматочки ніжного рахат-лукуму на “подушці” з сіна надавали загадковості і солодкого присмаку майбутній події.

Ресторан відкрили троє турків Мурат, Аджар і Еркан, котрі хочуть показати киянам справжню турецьку кухню, а також трохи турецької культури. Ресторан розмістився за адресою Басейна 19 зручне розташування у центрі міста. Він невеликий, але затишний.

2015 12 22 50 2015 12 22 32

Рецепти для меню взяті у дідуся шеф-кухаря та по сумісництву співвласника Еркана. В меню, звісно, переважають мясні страви, а серед видів мяса домінує баранина. Серед незвичних для наших широт був представлений салат “Гавурдагі”, в якому помідори, петрушка, цибуля та волоський горіх під гранатовим соусом. Також новинкою для українців може здатися “ічлі кюфте” це яловичий фарш з волоським горіхом, обсмажений у тісті з бургуру.

Звісно, в закладі можна спробувати той самий турецький чай у стакані-“тюльпанчику”, ну і запашну турецьку каву. На десерт традиційна пахлава. У неї помірна солодкість, котра не залишає приторності.

Власне, на відкритті один з власників Turkish Grill Аджар вирішив потішити гостей та зіграв кілька пісень на гітарі і заспівав турецькою, це надало вечору додаткової чарівної атмосфери.

2015 12 22 53

Серед запрошених гостей був почесний ПосолТуреччини в Україні Йонет Джан Тезель. Він зазначив, що це важливий внесок у взаємовідносини між Україною і Туреччиною, тому він з гордістю рекомендує цей заклад як гостям міста, так і киянам.

101

Однією з розваг вечора стала вікторина з питаннями, котрі стосувались турецької кухні. Як виявилось, присутні були добре освідомлені у цьому питанні та швидко вигравали призи від косметичного бренду Barex та ювелірного бренду Selena.

Тепер кожен може дізнатися більше і наблизитись до Туреччини та її яскравої культури та кухні в центрі Києва. 

Прочитано 965 раз Последнее изменение Суббота, 26 Декабрь 2015 16:39
Ходаковская Марина

Привет :-) Меня зовут Марина Ходаковская.

Не представляю свою жизнь без посещения мероприятий, концертов и театра! :)

Соцсети:

http://vk.com/adelina_blunt

https://www.facebook.com/MarynaKhodakovska 

https://www.instagram.com/marina_khodakovska 

Почта:

adelina_2011@ukr.net