Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 192
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 932
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 238
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 202
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 215
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 3240

Четверг, 23 Май 2013 16:12

18.05.2013 Тінь Сонця, Веремій, Троя, Колір Ночі, Фолькнери, Фестиваль «Фортеця»

Оцените материал
(3 голосов)

 

 

 

 

18 травня в Києві пройшов фестиваль здорового покоління, який отримав назву «Фортеця». Місцем проведення фестивалю стала старовинна Київська фортеця, а отже, у відвідувачів з’явилася нагода не тільки послухати якісну українську музику, а й ознайомитись із однією з найстаріших та найвизначніших історико-архітектурних пам’яток міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Фолькнери
Першими музичну програму розпочали «Фолькнери». Фолкова складова музики гурту чудово вписалася в атмосферу стародавньої київської фортеці, а прекрасні дівочі голоси, які розносилися по мурах фортеці, у поєднанні зі звуками ліри, викликали неймовiрне почуття задоволення.
Із виконаних гуртом пісень найбільше запам’ятались: «Карчата», «Таді шугай таді», а також російськомовні «Чайнушки». Свою програму гурт закінчив піснею, привезеною з кіровоградського краю, яка мала назву «Розова-бєрьозова».

Lxl6insjlEc


Колір Ночі
Наступними учасниками музичної програми став молодий, але перспективний колектив з міста Ржищів, під назвою «Колір Ночі». Сонце було ще високо, а під сценою вже була велика кількість людей, які підтримували колектив. Перед виконанням однієї з пісень вокаліст гурту навіть зробив вигляд, нiби здивувався через те, що багато хто з присутнiх знав тексти їх пісень.:)
Після того, як гурт відіграв композицію під назвою «Мертві душі», на сцені з’явилася дуже зла жінка, яка «очень злым русским языком» зі сцени попросила організаторів, музикантів та відвідувачів фестивалю задуматися над своїми вчинками, приглушити звук та покинути територію фортеці. Непорозуміння сталося через те, що на території знаходиться будівля військового госпіталю. Проте, через декілька хвилин організатори змогли вирішити проблему, а в цей час гурт закінчив свій виступ менш гучними та повільнішими композиціями.

DiWi G0i4tQ R7jpGeMayl4


Троя
Далі на сцену вийшов колектив, який навіть і не думав зважати на зауваження щодо гучності звуку, учасники багатьох українських фестивалів і байк-зльотів – heavy metal гурт під назвою «Троя». Почавши виступ з пісні «Варяг» гурт не давав народу передихнути аж до кавера на пісню деякої відомої групи, назва якої дуже схожа на слово «Метелики»:), яку вони виконали останньою.

 KbpUOX3EF6g


Веремій
Наступними на сцені з’явилися музиканти досить молодого, але не менш очікуваного ніж хедлайнери, folk metal колективу під назвою Веремій.
Гурт зіграв усі найкращі пісні зі свого недавно випущеного альбому, а також, недавно викладену в мережу, дуже хітову – «Йди на зорі». Особливим подарунком для шанувальників творчості гурту стало дебютне виконання пісні «Сповідь розстріляних душ», яку вони виконали разом з учасниками шоу «Україна має талант» - бандуристом Ярославом Джусем та колективом «Шпилясті кобзарі».

aIc168BBJ1g r4AetncvClo

Тінь Сонця

Після короткотривалої паузи на сцені з’явилися хедлайнери фестивалю – гурт «Тінь Сонця». Поки музиканти налаштовували інструменти, вокаліст Сергій Василюк запропонував публіці заспівати разом пісню. 
Свою програму «Тінь Сонця» розпочали з однойменної пісні з останнього альбому. Далі, після так званого інтро під назвою «Золотослов», колектив розпочав свій виступ, під час якого можна було почути найкращі пісні з усіх альбомів. Найгарячіше народ сприйняв: дуже драйвову «Сонця літ», ліричну «Йшла по вранішній зорі», кавер на легендарну білоруську групу Gods Tower – «Пісня Чугайстра», а також пісню-пам’ять, присвячену усім померлим героям України – «Козача могила». Під час виконання цих пісень складалося враження, що кожен третій знає слова.

Під час виконання пісень «Слався Мати, Русь», «Коли на серці сумно» та «Козаки» музика доповнилася показовими виступами козаків Міжнародної Федерації Бойового Гопаку.
Гра музикантів та віддача, яку вони надсилали зі сцени були на найвищому рівні. Кожна нота, котру вони грали, була сповнена радості та любові, що об’єднувало їх зі слухачами в одну велику сім’ю, а дружнє спілкування з публікою ще більше цьому сприяло.
Свій виступ гурт завершив піснею, що стала символом зародження козацького року, під назвою «Дикі гуси» 
Фестиваль закінчився грандіозним фаєр-шоу від ще одних учасників «Україна має талант» - театру вогню «Проти Ночі».

 

iubVyNyynQw

Дякуємо гуртам за чудову музика та прекрасно проведений вечір. Також висловлюємо подяку організаторам за запрошення та якісно організований захід.
Бажаємо якнайбільше здоров’я та ресурсів для проведення подібного роду фестивалів!

Автор: Олександр Бойченко

Фото: Alister

Прочитано 3240 раз