Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 3240
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 192
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 932
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 238
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 202
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 215

Воскресенье, 14 Апрель 2013 10:00

Куку, Київ! - «Куку Шанель»

Оцените материал
(1 Голосовать)

11 квітня в Києві гурт "Куку Шанель" презентували свій дебютний альбом "Полубелая-получерная". Стиль пісень гурт описує як "шансон" в справжньому, "первісному", небрутальному сенсі цього слова". Альбом подвійний - у ньому 12 пісень українською, і 12 російською мовою.

"Матеріалу в нас є вже достатньо, можемо хоч зараз ще альбом випускати. По 12 пiсень вибрали просто для рiвноваги. Нам здалося, що то нормальна оптимальна кiлькicть. Як день та нiч, що складають добу", - каже Марія Кудрявцева, лідерка гурту.

Презентація альбому відбулася в Росії. Найпершими деютний альбом Куку Шанель "Полубелая-получерная " побачили жителі Барнаула. В Україні віддали першість Харкову. І ось – чарівний гурт доїхав до Києва.

WHhbpwWk5a4

«Куку Шанель» - це цілий маленький оркестр: Марія Кудрявцева (вокал), Андрій Войтюк (барабани) і Данило Денисов (акордеон), Альона Єлізарова - (флейта).

Гурт - це авторський проект Маші Кудрявцевої - вражаюче-талановитої дівчини, яка має неабияку зовнішність і блискуче-творчу харизму. При цьому вся група виглядає цілісним організмом, практично у всіх піснях є підспівки і сольні партії ударника і акордеоніста. Буквально з перших акордів у людей в залі настає «іронічно-ліричне» божевілля.

8KugJBuODlc

Концерт в клубі «Толстой» не став виключенням з правил гурту – чудові тексти, жива музика, прекрасний вокал – задали тон і смак усьому вечору. «Полубелый - получерный» тон і паризький, вишуканий смак!

 

Автор: Кристина Довгаль
Фото: Марина Головньова

 

3FHRXmZlbn4

 

 

Більше фото ↓↓

Прочитано 2679 раз
 
Кристина Довгаль

журналист

Другие материалы в этой категории: « Я, Єсенін і айфон Маленький аквариум позитива »