Понедельник, 11 Декабрь 2017 15:31

ЗА ПЕРШИЙ ВІКЕНД ФІЛЬМ “КІБОРГИ” ПОДИВИЛОСЯ ПОНАД 106 ТИСЯЧ УКРАЇНСЬКИХ ГЛЯДАЧІВ

Оцените материал
(1 Голосовать)

За перший вікенд воєнна драма «КІБОРГИ» зібрала 8 186 701 грн. обігнавши “Дюнкерк” (7 919 845 грн.) та “Лють” (5 387 648 грн). Фільм побачило 106 350 глядачів.

“Цей фільм зараз дуже на часі, і я радий, що наш глядач так високо його оцінив. Для мене такий результат є оцінкою глядачами роботи Держкіно", - Пилип Іллєнко, Голова Державного агентства України з питань кіно.

 

“Я щиро вдячний глядачам за повні зали, оплески і листи подяки, які ми отримуємо від вас. Для мене, як режисера, це найвища оцінка моєї роботи. І ми щасливі, що нам вдалося зняти чесне кіно, яке торкає усіх”, - Ахтем Сеітаблаєв, режисер.

 

“Дуже приємно, що наш фільм побачило так багато глядачів, це означає, що в рамках соціальної ініціативи #ЯНебайдужий ми перерахуємо у Фонд “Повернись живим” 531 750 грн. Попереду ще кілька тижнів прокату, тож запрошуємо всіх у кінотеатри на фільм “Кіборги”, - Іванна Дядюра, продюсер.

 

Синопсис:

За їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна! Це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у статусі, походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця!

Прочитано 119 раз