Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 192
Пятница, 20 Март 2015 15:04

До Міжнародного дня театру у столиці відбудеться вручення театральної премії «Київська Пектораль»

Оцените материал
(2 голосов)

Напередодні Міжнародного дня театру 23 березня о 16:00 у Київському національному академічному театрі оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3) відбудеться урочиста церемонія вручення театральної премії «Київська Пектораль». За підсумками театрального сезону 2014 року переможців визначать у 14 номінаціях: «За кращу драматичну виставу», «За кращу музичну виставу», «За кращу дитячу виставу», «За кращу режисерську роботу», «За кращий акторський дебют» та інших.


У конкурсі візьмуть участь професійні театральні колективи Києва з виставами, які створено протягом попереднього календарного року з 1 січня до 31 грудня. Так, у 2014 році в Києві відбулось 88 прем’єр. Переможців визначала група експертів: театрознавців, музикознавців, мистецтвознавців та журналістів, які спеціалізуються у галузі культури і беруть активну участь у поточному театральному процесі.

 

 Для представників ЗМІ о 14:30 передбачена прес-конференція за участю співголів Оргкомітету з присудження премії: директора Департаменту культури КМДА Діани Попової та голови правління Київського місцевого творчого відділення Національної спілки театральних діячів України, народного артиста України Олексія Кужельного, а також представника від приймаючої сторони.

 

Прочитано 1917 раз
 
Автор