Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
Суббота, 20 Сентябрь 2014 14:47

В Києві проведуть конкурс на забезпечення пасажирських перевезень

Оцените материал
(1 Голосовать)
Перевірка столичних пасажирських перевізників https://kievcity.gov.ua/news/16448.html виявила, що строк дії договорів укладених з великою частиною з них вже закінчився. Тож найближчим часом буде переглянуто долю близько 100 столичних маршрутів й проведено конкурс на забезпечення пасажирських перевезень.
 
Задля ефективної роботи,  подібні конкурси мають проводитися щопівроку, проте останній конкурс з обслуговування столичних  пасажирських маршрутів відбувся за ініціативи адміністрації та під керівництвом її екс-очільника Попова минулої осені. При цьому викликав гучний скандал  і над його результатами зараз працює прокуратура. Ще раніше подібний конкурс проводився лише в 2009 році.
 
Цьогорічний тендер на пасажирські перевезення нова столична влада обіцяє провести максимально прозоро й відкрито. Комунальна служба перевезень, як робочий орган Департаменту транспортної інфраструктури, проводить підготовку до конкурсу, що відбудеться в найближчі 2 місяці. Умови участі  в конкурсі заявлять за 2 тижні. Взяти участь у ньому зможе будь-який перевізник, здатний виконувати умови конкурсу.
 
 
Визначати – хто з підприємців зможе забезпечити киян якісним транспортом – буде конкурсний комітет, який складається з представників органів виконавчої влади та громадських організацій. КМДА планує укладати договори з переможцями конкурсу серед перевізників на максимальний строк – 5 років.
Начальник Комунальної служби перевезень Сергій Савтир: Ми розробляємо нові додаткові умови участі в конкурсі, щоб покращити якість перевезень в Києві та відповідний сервіс для пасажирів. Чекаємо, що цього року в тендері візьмуть участь наявні учасники ринку, а також підприємства зі сходу та півдня України.
Головна задача – чесно й відкрито обрати насправді найкращі організації, які зможуть забезпечити комфорт киян.
Посилання на джерело - https://kievcity.gov.ua/news/16637.html
Прочитано 1917 раз
 
Автор