Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 932
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 192
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 202
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 238
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 209
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 3240

Понедельник, 14 Апрель 2014 12:16

Єгор Грушин та Роксолана Пахолків. Презентація альбому «Dominicano» під зоряним небом «Atmasfera 360»

Оцените материал
(1 Голосовать)

12 квітня під зоряним небом  «Atmasfera 360» (Київський Планетарій) відбувся концерт Єгора Грушина (рояль) та Роксолани Пахолків (віолончель). Шанувальники неокласичної музики зібралися заради презентації нового, вже третього альбому музиканта «Dominicano».

Крім нових композицій  прозвучали також твори з попередніх альбомів «Inside» (2012) і «Absolution» (2013).


 Декілька слів з біографії музиканта. Народився Єгор в Одесі. Після здобуття музичної освіти починає створювати власні композиції в «неокласичному» стилі, перші з яких поширюються за допомогою соціальних мереж. В травні 2010 року разом з Роксоланою Пахолків створюється  гурт "Illusions". В 2012 році Єгор видає свій перший альбом «Inside», до я кого ввійшли 12 композицій. В 2013 – другий альбом «Absolution». Крім того Єгор написав саундтреки до чотирьох українських фільмів: ‘’Історія життя іграшки’’, ‘’Хлопчик-Вибір’’, ’’Finita la tragedia’’ і ’’Янголи помирають на світанку’’, запустив фестиваль ‘’Lviv Acoustic Fest’’.
 Ну, а в 2014 році було презентовано альбом «Dominicano». Офіційна презентація платівки відбулася 16 лютого на ресурсі  iTunes.

Назва альбому відсилає до відомого Доміниканського собору у Львові – однієї з кращих архітектурних пам’яток міста, побудованої у стилі бароко. Як собор 18 ст., так і музику Єгора поєднує щось величне і невловиме.


В одному з своїх інтерв’ю автор так висловився про свою нову роботу: «Альбом можна розділити на дві частини. Перша частина – 5 композицій стосуються однієї історії, початок і завершення якої можна буде чітко почути на диску. Про цю історію я розкажу, коли нарешті альбом побачить світ. Ну і друга частина – окремі композиції, що не стосуються одна одної.»

8grus
Почути ці історії мали можливість шанувальники неокласичної музики в нетривіальному  «концертному майданчику» «Atmasfera 360».  Як і обіцяли анонси до концерту «неокласика + візуальне 3D-шоу створили вражаючу емоційну атмосферу», яку складно описати, її просто варто відчути, прожити.
Частину композицій Єгор виконав сам, частину – під музичний супровід віолончелі у виконанні Роксолани Пахолків.

2gru
Під чаруючі звуки роялю та віолончелі, під зоряним небом та іншими візуальними спецефектами  куполу планетарію успішно пройшла презентація  «Dominicano» - третього альбому Єгора Грушина, якого вже сьогодні називають одним з найяскравіших неокласичних піаністів України.

1gru

Автор Галина Малашенко

Фотограф Людмила Малашенко

Прочитано 2837 раз
 
Автор