Понедельник, 15 Май 2017 14:58

Опера Європи - 2017 у Києві

Оцените материал
(1 Голосовать)

Вперше в Україні відбудеться подія світового значення в царині музичного театру.

З 18 по 20 травня в рамках культурно-мистецького проекту «Мистецтво, що обєднує» ("Art which unites"), ініційованого Київським національним академічним театром оперети  буде проходити Міжнародна театральна конференція "Опера Європи - 2017 у Києві". 


Європейська організація "Opera Europa", яка об’єднує музичні театри Європи та світу, щорічно проводить конференції для фахівців у різних містах Європи. Метою таких конференцій є налагодження культурних зав’язків між різними театрами Європи, обмін досвідом, висвітлення фахових досягнень, вирішення спільних  проблемних питань. Цього року представники більше ніж 160 європейських театрів зберуться у Києві, де за програмою проекту стануть учасниками багатьох мистецьких подій.


Цьогорічна конференція Міжнародної асоціації "Opera Europa" ставить за мету сприяти активному залученню до міжнародних інтеграційних процесів різножанрові музичні театри України та театри з інших країн пострадянського простору. На конференції розглядатимуться питання сьогодення та майбутнього музичного театру актуальні, як в Україні, так і в усьому світі. На конференцію до Києва завітають близько 200 учасників, провідних фахівців сучасного світового музичного театру, серед яких Ніколас Пейн (директор Асоціації "Opera Europa"), Єва Клайніц (Театр опери, Штутгарт), Боб Брандсен (Королівська Опера, Лондон), Дан Куперман  (Американська опера, Нью-Йорк), Беата Клатка (Польська національна опера) український диригент Кирило КАРАБІЦ, добре відомий в Європі. Будуть представники з Національного театру опери Брно, з Вельської національної опери (Кардіф), Вікторіанської опери (Мельнбурн), Фінської національної опери (Хельсінкі), Державної опери Мюнхена, Словенської національної опери (Любляна), Комічної опери (Хельсінки), багатьох інших зарубіжних та українських театрів.
Гостею конференції, стане Івонн КАЛЬМАН, дочка знаменитого композитора Імре Кальмана, яка має давні дружні зв’язки із Київським театром оперети.

18403260 1290228701025985 958375550372277889 n

Прочитано 372 раз Последнее изменение Понедельник, 15 Май 2017 15:09
 
Автор